אין מוצרים בסל הקניות שלך x

מאמריםממיר מתח סינוס טהור
  בניגוד לדעה הרווחת, זרם החשמל איננו זרם רציף, אלא זרם משתנה. מכשירים חשמליים רבים שאנחנו משתמשים בהם בשגרת היום-יום, צורכים חשמל בזרם משתנה. אולם, כאשר אנחנו נמצאים, למשל, בשטח או במקום בו אין אפשרות לחבר את המכשירים החשמליים אל מקור זרם משתנה, כדי שנוכל להשתמש במכשירים חשמליים, אנחנו צריכים ממיר מתח. 


 
גנרטורים – בבית ומחוצה לו
ת יש אנשים שאוהבים לטייל בטבע ולהתחבר אליו בצורה בלתי אמצעית. הם יוצאים אל השטח עם אוהלים, או אפילו בלעדיהם (ככל שמזג האוויר מאפשר), ומטיילים. יש מי מאיתנו שמעדיפים לטייל בצורה קצת שונה. אם כבר הגענו לשטח, זה לא אומר שאנחנו לא יכולים ליהנות מקמפינג בצורה שונה לגמרי.


 
גנרטורים יד שנייה
  בעזרת גנראטור נוכל להפיק חשמל בכל מקום, למעשה השימוש בגנראטור נעשה בעיקר במקומות בהם אין גישה לחשמל.
לחשיבות של גנרטור יש משמעות גדולה על כל חיבורי החשמל במקום מסוים וחשוב מאוד גם לבחור גנרטור איכותי וגם במידה ומדובר ביד שנייה. 
תיקון גנרטורים
  זקוקים לתיקון הגנרטור ? ואולי לתחזוקה שוטפת ? גנרטורים טומנים בחובם הרבה מאוד שקט נפשי ובטחון עבור מי שזקוק לחשמל באופן רציף, מה שאומר גם שאותם גנרטורים נדרשים לתחזוקה שוטפת ותיקונים במועדם, על מנת שלא יושבתו דווקא בעת הצורך.


 
ממירי מתח לרכבים
  מרבית האוכלוסייה מתניידת במהלך היום ממקום למקום במכונית ולעיתים אנו מוצעים את עצמנו נוסעים למקום מסוים שרחוק מבתינו ובדרך אנו מגלים כי במכשירים חשמליים אותו אנו נושאים איתנו כגון פלאפון, לפטופ או כל מכשיר חשמלי שימושי אחר התרוקנה הסוללה ואנו צריכים להטעין אותם בצורה מידית.


 
פאנל סולארי
  כבר משנת 1839 היה ידוע כי ניתן לנצל את אנרגיית השמש לשימושים שונים, ובארץ שטופת שמש כמו מדינת ישראל ניתן לקבל כמות גדולה מאוד של אנרגיית שמש שאותה יהיה ניתן לנצל לשימושים שונים בעזרת פאנל סולארי.


 
גנרטורים לגיבוי חדר שרתים
  תמיד כאשר אנחנו נזכרים או מתעסקים בתחום החשמל והגנרטורים עולה לנו הראש המילה גיבוי, המילה הזאת היא המילה המרכזית ביותר כאשר מתעסקים בחשמל שמזין מכשירים חשובים מאוד.


 
גנרטור מושתק, מהו?
  אחד החסרונות המוכרים והמטרידים ביותר של גנרטורים בעת הפעלתם הוא הרעש הרב המופק מהם, מה שמעמיד את רוכשי הגנרטורים בפני שתי אפשרויות מרכזיות – לרכוש גנרטור רגיל ולהוסיף לו אמצעי השתקה שונים, או לבצע מראש רכישה של גנרטור מושתק. הוא שקט הרבה יותר מהגנרטורים הרגילים ולכן הוא הרבה יותר נוח להפעלה.