אין מוצרים בסל הקניות שלך x

בוסטרים התנעה לרכב

 

מטען למצבר

 

 

בוסטרים למצברים

 

לוגו נוקו

 

. הדור הבא של הבוסטרים למצברי רכב 

 יבוא בלעדי של קינן אנרגיה 

 נוקו הינה חברה ותיקה החל משנת 1914 ידועה באיכות הטכנולגית ומובילה בתחומה בעולם 

   רב עוצמה עבור הנעת מצברים החל מכונית, משאית, סירה, אופנוע, כמו גם, מנועי דיזל זה לא עם מסתם מתנע בוסטר

ערכת   הבוסטר של נוקו תוכננה בארה"ב ובנויה מסוללת ליתיום איון רבת עוצמה הנשארת טעונה עד שנה ,

הניתנת לטעינה חוזרת עד 1000 מחזורי טינה , ומוגנת בפני היפוך קטבים ונטענת משקע

 סטנדרטי או משקע המצית USB  

 שהוא גם אם המצבר התרוקן לאפס הבוסטרים של נוקו יניעו את כלי הרכב שלך כמעט בכל גודל 

Noco רבים מלקוחותינו שרכשו בוסטר של

הם כאלו שבאים להחליף את הבוסטר הזול  ,

שנשרף להם

אל תתפתו לזול.

לקטלוג מורחב של המוצרים לחץ עלי 

מיין לפי

בוסטר למצבר GB40

GB40 נחשב לאיכותי ,אמין ,ומוביל בעולם בתחום הבוסטרים,תוצרת NOCO ארה"ב . GB40 היא חבילת בוסטר עם סוללה ניידת ליתיום-יון המספקת 1,000-אמפר (7,000 J3S) הבוסטר מניע סוללה מתה בתוך שניות. הבוסטר מצוי בטכנולוגיית בטיחות ופטנט המספקת חיבורי הגנת ניצוץ והגנה קוטבית הפוכה מה שמעניק ביצוע בטוח וקל לכל משתמש. זהו מגבר סוללה חזק כי מכפיל כמקור כוח נייד עבור טעינה התקן USB, כמו סמארטפון, טאבלט ועוד. ועוצב עבור מכונית, סירה, RV, משאית ועוד עם מנועי גז עד 6 ליטר, ומנועי דיזל עד 3 ליטר.
849 ₪ 649 ₪

בוסטר למצבר GB70

GB70 נחשב לאיכותי ,אמין ,ומוביל בעולם בתחום הבוסטרים,תוצרת NOCO ארה"ב . GB70 היא חבילת בוסטר עם סוללה ניידת ליתיום-יון המספקת 2,000-אמפר (15700+ J3S) הבוסטר מניע סוללה מתה בתוך שניות. הבוסטר מצוי בטכנולוגיית בטיחות ופטנט המספקת חיבורי הגנת ניצוץ והגנה קוטבית הפוכה מה שמעניק ביצוע בטוח וקל לכל משתמש. זהו מגבר סוללה חזק כי מכפיל כמקור כוח נייד עבור טעינה התקן USB, כמו סמארטפון, טאבלט ועוד. ועוצב עבור מכונית, סירה, RV, משאית ועוד עם מנועי גז עד 8 ליטר, ומנועי דיזל עד 6 ליטר.
1600 ₪ 1149 ₪

בוסטר למצבר GB150

בוסטר איכותי 4000 Amp UltraSafe Lithium Jump Starter תוצרת NOCO ארה"ב GB150 היא חבילת בוסטר מתנע עם סוללת ליתיום-יון המספקת 4,000 אמפר (22,500 J3S) מעיר מצברים בתוך שניות. הבוסטר כולל טכנולוגיית בטיחות עם פטנט המספקת חיבורי הוכחת ניצוץ והגנה קוטבית הפוכה המבטיח ביצוע בטוח וקל לכל משתמש. הGB150 מהווה גם מקור כוח נייד עבור טעינת התקני USB כמו סמארטפון, טאבלט ועוד, הפעלת מכשירי 12 וולט, כמו משאת אוויר לצמיגים, מהפך-מתח (Inverter, אינוורטר) ועוד. ועוצב עבור מכונית, סירה, RV, משאית ועוד רכבים עם מנועי בנזין ודיזל עד 10 ליטר ויותר.
2100 ₪ 1649 ₪